ଗାଜେଟ୍ସ

WhatsApp କଲ୍କୁ ନେଇ ଆସିଲା ନୂଆ ଫିଚର! ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଚେକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ ସେବା ଯୋଗେଇବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଟା ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ମେସେଜିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ବିଟାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ କଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ବିଟା ପରୀକ୍ଷକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପାଇ ପାରିବେ ।

WABetaInfo ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରୁଥିବା ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ, ବିଟା ପରୀକ୍ଷକ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ୨.୨୨୫୦.୪.୦ କୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ।
ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ କିପରି ସକ୍ରିୟ କରାଯିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା
– ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ସେଟିଂକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ।
– ଏହା ପରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଡିଭାଇସରେ ଉପଲବ୍ଧ କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।
– ଯଦି ଆପଣ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପାଇଁ ଟୋଗଲ୍ (toggle)ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ।
– ଏଠାରେ ଆପଣ ଆସୁଥିବା ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ କଲ୍ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଅକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚୟନ କରିପାରିବେ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜଣା ପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ବିଟା ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ସଂସ୍କରଣ ୨.୨୩.୧.୩ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଅଦ୍ୟତନ କରୁଛି। ଏହି ନୂତନ ଅପଡେଟ୍ ରେ ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ତିନୋଟି ନୂଆ ବଡ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଆଣିବା ଉପରେ କାମ କରୁଛି ।

WABetaInfo ମଧ୍ୟ ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟର ଏକ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଅଂଶୀଦାର କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତିନୋଟି ନୂତନ ରଙ୍ଗର ହୃଦୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top